Арахамія: "Як і обіцяв, ТРЦ Ocean Plaza - наступний у черзі на конфіскацію"

Київський ТРЦ Ocean Plaza - наступний у черзі на конфіскацію на користь України. Про це увечері 3 березня заявив голова фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія.

"Як і обіцяв, ТРЦ Ocean Plaza наступний у черзі на конфіскацію.  Сьогодні Вищий антикорупційний суд зареєстрував позов Міністерства юстиції України щодо конфіскації активів друга російського диктатора Аркадія Ротенберга і його сина Ігоря. У пакеті - Ocean Plaza, земля і квартири у Києві. Це майно стане власністю держави. Воно покриє якусь частку шкоди, завданої російською агресією", - написав Архамія у Телеграм. 

"Ми попереджали, що за злочини росії заплатять російські олігархи. Це відбувається вже сьогодні. І так буде в майбутньому", - підкреслив він.

Нагадаємо, що 27 лютого Арахамія повідомив, що ВАКС стягнув на користь держави 88,89% акцій PIN банку Євгена Гінера.

"Усе в рамках закону «Про санкції» та загальноприйнятих уявлень людства про справедливість. Далі буде Ocean Plaza", - повідомив тоді Арахамія.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті