Арахамія: "Як і обіцяв, ТРЦ Ocean Plaza - наступний у черзі на конфіскацію"

Київський ТРЦ Ocean Plaza - наступний у черзі на конфіскацію на користь України. Про це увечері 3 березня заявив голова фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія.

"Як і обіцяв, ТРЦ Ocean Plaza наступний у черзі на конфіскацію.  Сьогодні Вищий антикорупційний суд зареєстрував позов Міністерства юстиції України щодо конфіскації активів друга російського диктатора Аркадія Ротенберга і його сина Ігоря. У пакеті - Ocean Plaza, земля і квартири у Києві. Це майно стане власністю держави. Воно покриє якусь частку шкоди, завданої російською агресією", - написав Архамія у Телеграм. 

"Ми попереджали, що за злочини росії заплатять російські олігархи. Це відбувається вже сьогодні. І так буде в майбутньому", - підкреслив він.

Нагадаємо, що 27 лютого Арахамія повідомив, що ВАКС стягнув на користь держави 88,89% акцій PIN банку Євгена Гінера.

"Усе в рамках закону «Про санкції» та загальноприйнятих уявлень людства про справедливість. Далі буде Ocean Plaza", - повідомив тоді Арахамія.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті