Антикорсуд стягнув у дохід України авіаобладнання міноборони Білорусі

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила позов Міністерства юстиції  України до міністерства оборони Республіки Білорусь та застосувала санкцію, передбаченої пунктом 1-1 ч.1 ст. 4 Закону України «Про санкції», - повідомила пресслужба антикорсуда.

"ВАКС стягнув у дохід держави майно, яке належить Міністерству оборони Республіки Білорусь, а саме складові системи електричного авіаційного пуску", - йдеться у повідомленні.

Видання "Дзеркало тижня" зазначило, що позови про націоналізацію майна Міноборони білорусі та російської компанії "Волга-Днєпр" подало Міністерство юстиції України. Йдеться про:

шість авіадвигунів типу Д-18Т для літаків АН-124-100 "Руслан" (належать "Волга-Днєпр");авіадвигун АІ-25ТЛ та повітряний стартера СВ-25ТЛ (належать міноборони білорусі);

Двигун виробництва "Мотор Січі" призначений для встановлення на пасажирські та транспортні літаки. Стартер використовується для його запуску. 

Білоруські медіа припускають, що йдеться про комплектуючі, які міністерство купило в України або відправляло на ремонт до широкомасштабної війни.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті