Антикорсуд стягнув у дохід України авіаобладнання міноборони Білорусі

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила позов Міністерства юстиції  України до міністерства оборони Республіки Білорусь та застосувала санкцію, передбаченої пунктом 1-1 ч.1 ст. 4 Закону України «Про санкції», - повідомила пресслужба антикорсуда.

"ВАКС стягнув у дохід держави майно, яке належить Міністерству оборони Республіки Білорусь, а саме складові системи електричного авіаційного пуску", - йдеться у повідомленні.

Видання "Дзеркало тижня" зазначило, що позови про націоналізацію майна Міноборони білорусі та російської компанії "Волга-Днєпр" подало Міністерство юстиції України. Йдеться про:

шість авіадвигунів типу Д-18Т для літаків АН-124-100 "Руслан" (належать "Волга-Днєпр");авіадвигун АІ-25ТЛ та повітряний стартера СВ-25ТЛ (належать міноборони білорусі);

Двигун виробництва "Мотор Січі" призначений для встановлення на пасажирські та транспортні літаки. Стартер використовується для його запуску. 

Білоруські медіа припускають, що йдеться про комплектуючі, які міністерство купило в України або відправляло на ремонт до широкомасштабної війни.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті