Андрій Шевченко з рахунком 93:0 виграв вибори на посаду очільника Української асоціації футболу

Легендарний футболіст і колишній головний тренер збірної України Андрій Шевченко офіційно обраний президентом Української асоціації футболу (УАФ) 25 січня. Про це повідомляє UA-Футбол.

"Сьогодні, 25-го січня, у Будинку футболу в Києві відбувся звітно-виборчий Конгрес УАФ, головним питання денним на якому було обрання нового голови Асоціації. Очільником став єдиний претендент на цю позицію Андрій Шевченко. Його кандидатура була затверджена наприкінці минулого року, а на поточному Конгресі було врегульовано усі формальності. Шевченко замінив на посаді Андрія Павелка, який знаходиться у СІЗО та підозрюється у відмиванні грошей", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що останнім часом посаду з приміткою "виконувач обов'язків" обіймав Олег Протасов.

Кандидатуру Шевченка на посаду президента УАФ було підтримано одностайно. "За" Шевченка проголосували 93 делегати УАФ, "проти" та "утрималися" - 0.

Раніше повідомлялось, що Андрій Шевченко став єдиним кандидатом на посаду президента Української асоціації футболу.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті