"Аналогов нет": росіяни почали маскувати Ту-95 малюючи їх на місцях для стоянки

На авіабазі "Енгельс" у Саратовській області росіяни намагаються захистити свої літаки намалювавши "приманки". Про це повідомляє The War Zone показавши відповідні супутникові знімки 30 вересня.

"Супутникові знімки показують, що Росія зараз малює силуети стратегічних бомбардувальників Ту-95МС на облицюваннях паркінгів на своїй головній бомбардувальній базі Енгельс", - зазначається у повідомленні.

На думку видання це не спрацює, оскільки навіть обмежені комерційні супутникові зображення з високою роздільною здатністю можуть чітко відрізнити силуети літаків від реальних.

"Використання кількох джерел розвідувальних даних, таких як супутникові зображення радара із синтетичною апертурою дало б зрозуміти, що ціль не є тривимірним об’єктом" – зазначається у публікації.

Як повідомлялось раніше, РФ почала захищати стратегічні бомбардувальники автомобільними шинами.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті