"Дуже сильно лячно". У росії збитий літак далекого радіолокаційного виявлення А-50

"А-50 був збитий над Канівським районом Краснодарського краю російської федерації", - повідомив нардеп Юрій Мисягін. Також відповідне відео зʼявилися у російських пабліках. На них голос за кадром каже, що був вибух, "дуже сильно горить, і дуже страшно". Упав у селищі Трудова Вірменія Краснодарського краю РФ. 

 Нагадаємо, що А-50 - це  літак-розвідник (радянський і російський літак далекого радіолокаційного виявлення та управління).

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті