"Аналогов нет": росіяни почали маскувати Ту-95 малюючи їх на місцях для стоянки

На авіабазі "Енгельс" у Саратовській області росіяни намагаються захистити свої літаки намалювавши "приманки". Про це повідомляє The War Zone показавши відповідні супутникові знімки 30 вересня.

"Супутникові знімки показують, що Росія зараз малює силуети стратегічних бомбардувальників Ту-95МС на облицюваннях паркінгів на своїй головній бомбардувальній базі Енгельс", - зазначається у повідомленні.

На думку видання це не спрацює, оскільки навіть обмежені комерційні супутникові зображення з високою роздільною здатністю можуть чітко відрізнити силуети літаків від реальних.

"Використання кількох джерел розвідувальних даних, таких як супутникові зображення радара із синтетичною апертурою дало б зрозуміти, що ціль не є тривимірним об’єктом" – зазначається у публікації.

Як повідомлялось раніше, РФ почала захищати стратегічні бомбардувальники автомобільними шинами.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті