Американські боксери відмовилися від участі у ЧС через дозвіл росіянам виступати під своїм прапором

Федерація боксу Сполучених Штатів Америки відмовилася від участі у чемпіонаті світу через те, що російські боксери виступатимуть під своїм прапором. Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

Дозвіл для російських боксерів виступати під своїм прапором, на думку американських спортивних функціонерів, порушує санкції, які Міжнародний олімпійський комітет наклав на росію.

"Базуючись на невиконанні IBA вимог звіту Лаловіча, незабезпеченні нейтрального нагляду третьої сторони, неправдивих і перебільшених заявах керівництва IBA, непрозорому фінансовому управлінні та залежності від санкційних компаній, а також дозволі спортсменам брати участь під санкціонованими прапорами, гімнами та кольорами, США не братиме участі в Чемпіонаті світу IBA 2023 року серед жінок і чоловіків", - заявили в організації.

Зазначимо, що міжнародною боксерською асоціацією (IBA) керує росіянин Умар Кремльов.

Як повідомлялося раніше, мер Парижа виступила проти участі росії у літній Олімпіаді-2024 навіть під нейтральним прапором.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті