Американські боксери відмовилися від участі у ЧС через дозвіл росіянам виступати під своїм прапором

Федерація боксу Сполучених Штатів Америки відмовилася від участі у чемпіонаті світу через те, що російські боксери виступатимуть під своїм прапором. Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

Дозвіл для російських боксерів виступати під своїм прапором, на думку американських спортивних функціонерів, порушує санкції, які Міжнародний олімпійський комітет наклав на росію.

"Базуючись на невиконанні IBA вимог звіту Лаловіча, незабезпеченні нейтрального нагляду третьої сторони, неправдивих і перебільшених заявах керівництва IBA, непрозорому фінансовому управлінні та залежності від санкційних компаній, а також дозволі спортсменам брати участь під санкціонованими прапорами, гімнами та кольорами, США не братиме участі в Чемпіонаті світу IBA 2023 року серед жінок і чоловіків", - заявили в організації.

Зазначимо, що міжнародною боксерською асоціацією (IBA) керує росіянин Умар Кремльов.

Як повідомлялося раніше, мер Парижа виступила проти участі росії у літній Олімпіаді-2024 навіть під нейтральним прапором.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті