Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Масштабні повітряні тривоги, які лунали в Україні у вівторок, 14 березня, були пов'язані з активністю тактичної авіації РФ та польотами винищувача МІГ-31К. Про це повідомляє прес-служба Повітряних сил ЗСУ.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Близько 10:00 ранку тривога звучала на півдні, півночі та сході нашої держави, що було пов'язано з активністю тактичної авіації. Зокрема, на півдні літаки Су-24 випустили у напрямку узбережжя 4 протирадіолокаційні ракети Х-31П за коштами ППО Одеської області. Ворожі ракети не досягли своїх цілей, але уламки однієї з них завдали пошкодження цивільній інфраструктурі", - повідомили представники української військової авіації.
Окрім цього, повідомляється, що з 10:27 на сході існувала загроза застосування оперативно-тактичних ракетних комплексів наземного базування РФ. А о 15:26 повітряну тривогу Україною оголосили через ризики ударів балістичними ракетами.
Масштабні тривоги о 13:00, 14:30 та 16:30 лунали через зліт винищувача МіГ-31К, який є носієм аеробалістичних ракет "Кинджал" з авіабази "Саваслейка" в Нижегородській області. У Повітряних силах зазначили, що ці тривоги були нетривалими, оскільки, швидше за все, це були тренувальні польоти.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни випустили чотири ракети по Одещині та влучили у дитячий садок.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту