Актор, який зіграв Люка Скайуокера у "Зоряних війнах", став амбасадором United24

Американський актор Марк Гемілл став амбасадором платформи United24, яка збирає кошти на підтримку України. Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента України.

"Американський актор Марк Гемілл, відомий за роллю культового героя Люка Скайвокера, став амбасадором платформи зі збору коштів United24. Він підтримуватиме проект "Армія дронів", - розповіли в Офісі Президента.

Проект «Армія дронів» – це комплексна програма фандрейзингової платформи United24, Генерального штабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв’язку, яка передбачає системну закупівлю безпілотників, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання операторів. Завдяки внескам донорів на «Армію дронів» Збройні Сили України вже отримали 986 безпілотників. Загальна сума закупівель – 1 905 508 866 гривень.

Як повідомлялося раніше, амбасадором платформи United24 стала американська співачка Барбра Стрейзенд

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті