"Адміністрації" на окупованих територіях відчувають "кадровий голод"

Загарбники досі не можуть укомплектувати свої фейкові "адміністрації" на тимчасово захоплених територіях. Про це повідомляє Центр національного спротиву у Телеграм 29 вересня.

"Окупанти обіцяють українцям, що лишились в окупації, соцпакет та підвищену зарплату й знижують вимоги до кандидатів на посади. Проте, попри всі "перспективи", місцеве населення не йде на співпрацю з ворогом та продовжує чинити спротив", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Центру, у Москві хочуть, щоб штат окупаційних адміністрацій на ТОТ України складався переважно з місцевого населення.

Однак, "це неможливо, оскільки в деяких окупаційних адміністраціях, навіть з завезеними громадянами рф, недоукомплектованість складає 60%", - додали у Центрі.

Нагадаємо, що штат "адміністрації глави ДНР" роздують майже вдвічі.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті