Єпископи УГКЦ забороняють віруючим приймати участь в маніфестації проти ґеїв в Івано-Франківськ






Івано-Франківські єпископи УГКЦ С. Мудрий та В.Війтишин видали пастирське послання, яким забороняють всім священикам та вірним брати участь у маніфестації проти гомосексуального розкладу в Церкві і народі – повідомили кореспондента «ОстроВ» активісти Комітету за збереження християнської спадщини «Покров Богородиці».

«Згадані єпископи очорнюють правовірних священнослужителів і відкрито обманюють, коли стверджують, що жодний ґей-парад на Велику П’ятницю в Івано-Франківську не планувався, - твердять активісти організації «Покров Богородиці». – Вони не запропонували жодної адекватної альтернативи, а ще й залякали вірних, щоб навіть вдома не молилися за охорону сім’ї і суспільства від запланованої інфекції, яка готувалася на Велику П’ятницю і надалі залишається актуальною, навіть після зміни терміну ґей-параду».

Єпископи УГКЦ, керівники Івано-Франківської єпархії опублікували пастирське послання в церковній газеті «Нова Зоря», в якій виклали свої аргументи щодо католицького ставлення до гомосексуалізму. Проте активісти супротиву вважають їх погляди на гомосексуалізм тільки лицемірне алібі.

«Так зване звернення в «Новій Зорі» є збором півправд, явної неправди і грубих очорнень, - йдеться в заяві Комітету за збереження християнської спадщини. -  В цьому історичному моменті єпископи паралізували вірних, а тим самим підштовхнули їх до зради Божих законів і дозволили моральний розклад Церкви і України».

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донбасс
15.03.2026
13:13

Пушилин приехал к Путину на поклон и пригласил отставных оккупантов со всей России переселяться на Донбасс. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе главарь "ДНР" Денис Пушилин съездил в Москву, что называется, "за ярлыком". В Кремле он подобострастно благодарил Путина за помощь "федерального центра" Российский диктатор, в свою очередь, хвалил Пушилина за "мудрое руководство"...
Страна
12.03.2026
12:00

Принудительная эвакуация: что предусматривает новый закон и почему его критикуют правозащитники

Речь идет не только о случаях отказа от эвакуации. Норма может применяться и в других ситуациях. Например, если родители не ходят с ребенком в укрытие или оставляют его одного дома.
Мир
11.03.2026
13:34

«Россия - единственная страна, обладающая реальным опытом отражения таких атак». Российские СМИ об Украине

"У Киева этого опыта нет, но есть специфическая база знаний, которую он превратил в предмет торга. Украина активно распространяет практики применения технологий, не гнушаясь связями с наркокартелями и сомнительными посредниками".
Все статьи