Львів’яни втікають від грипу на відпочинок за кордон












Кількість мешканців Львівщини, які бажають відпочити за кордоном, збільшилась у зв’язку з епідемією грипу, — повідомляє ZAXID.NET.

На сьогодні у туристичних фірмах Львова в кілька разів збільшилися обсяги продажу туристичних путівок за кордон, зокрема, у Єгипет та Туреччину. Минулого року в цей період клієнтам навіть пропонувалися акційні знижки, щоб заохотити до відпочинку за кордоном. 

"Рейси літаками в Єгипет зі Львова здійснюються чотири рази в тиждень, проте квитки вже всі викуплені аж до 21 листопада. Тоді як у цей період минулого року рейси на Єгипет у Львові були зняті взагалі, працював лише один туроператор з продажу путівок у Єгипет. А зараз на ринку продажу путівок успішно працює аж п‘ять туроператорів", — розповіла менеджер ВАТ "Західний регіональний центр туризму" Марія Лазурко.

Туроператори регіону пояснюють підвищений попит на закордонний відпочинок епідемією інфекційних захворювань, яка охопила західні області. 

За даними туроператорів, вартість путівки в Єгипет на 1 особу стартує від 500 доларів США.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Луганск Страна
31.03.2026
11:30

Без Telegram. Луганский дневник

22 марта замедление Телеграм. Как бы громко это не звучало, показалось, что мир остановился. А как же переписка, связи с родственниками!? Оказалось, что в Телеграме была вся жизнь.
Донбасс
29.03.2026
17:26

Потухшие звезды мирового балета и воровство чужих квартир «в законе». Обзор СМИ оккупированного Донбасса

Имя Вадима Писарева очень редко упоминается в СМИ оккупированного Донбасса. До 2014 года мастер балета с мировым именем был гордостью не только Донецка, но и всей Украины. Конечно, после того как Вадим Яковлевич переметнулся на службу к российским...
Луганск
27.03.2026
15:53

«Мы не говорим о войне». Луганский дневник

Если пенсионер не дурак, у него обычно две пенсии (российская и украинская), а на две пенсии он может жить не работая и вполне неплохо питаться. Здесь даже дело не в деньгах, а в каком-то общем укладе жизни.
Все статьи