Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
Невдалий першоквітневий жарт – у Тернополі «замінували» середню школу, повідомляє "ЗІК". Сьогодні, 1 квітня, невідомий юнак зателефонував на спецлінію тернопільської міліції «102» й повідомив, що у приміщені школи № 14 закладено вибухівку.
За лічені хвилини слідчо-оперативна група, працівники вибухо-технічного відділу, пожежні, медики та кінологи прибули на місце події. Учнів та вчителів терміново евакуювали на вулицю на безпечну відстань.
На щастя, співробітники вибухотехнічної служби експертно-криміналістичного центру вибухівки не виявили. Наразі правоохоронці розшукують хулігана-жартівника.
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта