Затримано крадіїв, які «чистили» квартири у трьох областях Західної України

Правоохоронці затримали двох чоловіків, які за останні півроку «обчистили» щонайменше 9 квартир мешканців Чернівців. Також на їхньому рахунку вторгнення до помешкань жителів Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей, - повідомляє “ЗІК”.

Обоє мають кримінальне минуле, та й познайомилися вони у місцях позбавлення волі, де відбували попереднє покарання. Після звільнення чоловіки вирішили разом продовжити злочинну діяльність. Оперативники затримали зловмисників «на гарячому» – в той момент, коли вони здійснювали «візит» до чергової квартири.

За словами заступника начальника Управління карного розшуку УМВС України в Чернівецькій області Руслана Яковенка, один із зловмисників був затриманий безпосередньо на місці. Його «колега» намагався втекти на автомобілі, однак в ході переслідування вулицями міста у час-пік, працівники міліції його все ж таки затримали.

Оперативники карного розшуку встановили, що квартири для крадіжок злодії обирали за тим принципом, наскільки складно зламати замки їхніх дверей.

– Вибирали двері такі, які вони самі могли б відкрити, – продовжує Руслан Яковенко. – Тобто, не вибирали ті квартири, де дорогі двері чи пластикові вікна, а ті, де вони могли б відкрити замок.

Траплялося й так, що крадії не знаходили бажаної здобичі в одній квартирі, тоді одразу ж бралися за наступну – в тому ж під`їзді і в той же день. Викрадали гроші, золоті прикраси, іноді – техніку, фотоапарати, ноутбуки, але в основному – гроші і золото.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Луганск Страна
31.03.2026
11:30

Без Telegram. Луганский дневник

22 марта замедление Телеграм. Как бы громко это не звучало, показалось, что мир остановился. А как же переписка, связи с родственниками!? Оказалось, что в Телеграме была вся жизнь.
Донбасс
29.03.2026
17:26

Потухшие звезды мирового балета и воровство чужих квартир «в законе». Обзор СМИ оккупированного Донбасса

Имя Вадима Писарева очень редко упоминается в СМИ оккупированного Донбасса. До 2014 года мастер балета с мировым именем был гордостью не только Донецка, но и всей Украины. Конечно, после того как Вадим Яковлевич переметнулся на службу к российским...
Луганск
27.03.2026
15:53

«Мы не говорим о войне». Луганский дневник

Если пенсионер не дурак, у него обычно две пенсии (российская и украинская), а на две пенсии он может жить не работая и вполне неплохо питаться. Здесь даже дело не в деньгах, а в каком-то общем укладе жизни.
Все статьи