Прикарпаття посідає 5 місце в Україні за темпами інвестиційного росту

За темпами інвестиційного зростання Прикарпаття посідає 5 місце в Україні. За словами начальника головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій ОДА Віталія Семківа, обсяг інвестицій в економіку області за 2010 рік зріс більш ніж на 22%. Загалом, приріст капіталовкладень спостерігався у 14 районах області у переробній, енергетичній та добувній галузях.

Як повідомили «ОстроВ» в облдержадміністрації, на початок 2011 року в економіку Прикарпаття вже вкладено понад 542 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій. Найбільше інвестицій залучено з Королівства Нідерланди, Польщі, Сербії та Данії.

Зазначимо також, що губернатор Прикарпаття Михайло Вишиванюк дав доручення галузевим управлінням надати громадськості Івано-Франківщини вичерпну інформацію про державні програми житлового будівництва.

«Потрібно забезпечити повну прозорість у цьому питанні. Люди повинні знати, які є програми, скільки на них використано коштів і хто отримав таке житло», - наголосив М. Вишиванюк.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Мир
19.03.2026
18:00

"С началом войны с Ираном мир начинает понимать точку зрения украинцев". Обзор западных медиа

"Стремительный рост цен на энергоносители и ослабление санкций во время конфликта с Ираном стали для Кремля спасательным кругом в сложный финансовый период".
Мир
18.03.2026
19:00

«Москва избежала серьезных последствий от налетов украинских БПЛА. Это большое достижение». Российские СМИ об Украине

«...Эксперты сходятся во мнении: главная цель таких атак - не военный результат, а информационный эффект».
Страна
18.03.2026
10:21

"Война на Ближнем Востоке – это удар по Китаю и шанс для РФ": эксперт Михаил Гончар объяснил, что происходит на энергетическом рынке

Станет ли это детонатором полномасштабного экономического кризиса, как в 1973 году – пока однозначного ответа нет. Очевидно, что все будет зависеть от продолжительности нынешней ситуации в заливе.
Все статьи