На Львівщині службовець ухилився від податків на 3 млн грн

Львівський підприємець ухилився від сплати податків на 3 мільйони гривень. Про це кореспондента «ОстроВ» повідомили в УПМ ДПА у Львівській області.

Працівниками податкової міліції Львівщини викрито громадянина, який будучи службового особою одного з львівських підприємств, шахрайськими методами ухилявся від сплати податків. Проведеною перевіркою встановлено, що вказана службова особа протягом 2008-2009 років відображала у первинних документах податкової звітності фінансово-господарські операції з приватним підприємством з іншої області. Згідно з висновком проведеного дослідження, податкові накладні по вказаних операціях приватним підприємством не виписувались, і відповідно жодних фінансово-господарських стосунків з нашим підприємством не мали. Таким чином, директор львівського підприємства шляхом відображення в податкових документах фіктивних фінансово-господарських операцій та безпідставного завищення валових витрат ухилився від сплати податків на загальну суму близько 3 млн. грн.

На даний час прокуратурою ведеться розслідування даної кримінальної справи, а працівники податкової міліції здійснюють оперативний супровід.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Мир
28.01.2026
12:55

«Хотим максимально сохранить население Украины. Это очень ювелирная работа, здесь топором не помахаешь». Российские СМИ об Украине

Формально идет разговор только о выводе войск ВСУ с территории Донбасса, но никто не говорит о том, чтобы Киев официально признал Донбасс российской территорией.
Донбасс
25.01.2026
13:00

Искусство промолчать и мастерство не договаривать. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса изо всех сил старались сгладить остроту некоторых свалившихся на "молодые республики" проблем. Она неприятность в неподконтрольном законной власти Дебальцево буквально прилетела с неба – город,...
Страна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаков в Луцке: современное искусство, бизнес и немного донецких мотивов

"Стоимость этой работы – несколько миллионов долларов", – рассказывает руководитель отдела фондов Музея современного украинского искусства Корсаков Екатерина Михайлюк.
Все статьи