Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Сьогодні, 3 лютого, при Івано-Франківській облдержадміністрації відбулися установчі збори з формування громадської ради, до якої обрали 66 представників громадських організацій Прикарпаття, - повідомляє кореспондент «ОстроВ».
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
За словами заступника голови облдержадміністрації Романа Іваницького, новостворене громадське об’єднання має стати відкритим, дорадчим органом, який дасть реальну можливість громадськості долучитися до вирішення державних питань, а владі – почути та врахувати думки громадськості.
Не пізніше, ніж за два тижні, Громадська рада на своєму першому засіданні обере керівні органи, створить постійні та тимчасові комісії, а також експертні групи.
Обрана на установчих зборах робоча група з 10-ти осіб розробить положення про громадську раду при Івано-Франківській облдержадміністрації.
Подібні громадські ради до 11 лютого будуть сформовані при всіх райдержадміністраціях.
Нагадаємо, Кабінет Міністрів України від 3 листопада 2010 року вніс постанову «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта