До Євро-2012 прокладуть нову дорогу Тернопіль – Львів



До Євро-2012 прокладуть новий чотирисмуговий шляхопровід Тернопіль – Львів. Про це розповів голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян, - повідомляє «Євро-2012».


За його словами, створення автомобільного сполучення між містами особливо актуальне у контексті проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Губернатор Тернопільщини висловив сподівання на те, що дорогу розпочнуть будувати уже навесні, а закінчать до кінця року.

«Такі плани на сьогодні. Є й інші задуми - мова йде й про спорудження об’їзної дороги навколо Теребовлі. Планується капітальний ремонт дороги навколо Кременця і Почаєва. Також варто відремонтувати об’їзну дорогу Тернополя», – зазначив В. Хоптян.

Крім того він наголосив на необхідності освітлення центральних доріг області.

«Ми вже почали освітлювати дорогу в напрямку Хмельницького. Згодом будемо освітлювати у напрямках Рівного, Івано-Франківська і Львова», – повідомив голова Тернопільської ОДА.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
17.10.2025
14:00

Реабилитация после российского плена: очень похоже на фильм Тарантино

Этот человек (как и все они) снова в тюрьме – хоть и другой. Да, это не российский плен. Но это снова тюрьма. И в человеке продолжает культивироваться чувство зависимости от системы.
Мир
16.10.2025
12:43

Украина и чешские поствыборные расклады 

Ни для кого не секрет, что холдинг Бабиша «Агрофер» достаточно прочно закрепился на европейском рынке производства продуктов питания и химических удобрений. Исходя из его бизнес логики, допустить на рынок игрока с таким аграрным потенциалом, как...
Мир
15.10.2025
11:40

«Если освободим Николаев и Одессу, можно считать, бесповоротно победим НАТО». Российские СМИ об Украине

...Передача Киеву «Томагавков» «маловероятна, а все разговоры и заявления на эту тему делаются прежде всего для оказания давления на Россию и мировое сообщество».
Все статьи