Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
Львівський міськвиконком прийняв рішення про заборонену продажу алкоголю в місті з 22.00 по 10.00 год., — повідомили кореспондента „ОстроВ” у прес-службі Львівської міськради.
Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час засідання виконавчого комітету.
Відтак, алкоголь не продаватимуть з 22.00 по 10.00 год. ранку в усіх супермаркетах та кіосках, окрім ресторанів.
«Вночі нема чого, щоб працювали магазини, кіоски, які торгують алкоголем. Я думаю, що це рішення буде повністю підтримане львів’янами і нашою дорогою підуть інші міста України», — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.
Торік виконком вже приймав схожі рішення про обмеження продажу алкоголю біля шкіл та біля навчальних корпусів Львівської політехніки, однак прокуратура скасовувала ці рішення.
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта