Львівська залізниця запускає рейковий автобус «Львів-Тернопіль»



З 1 червня на Львівській залізниці почне курсувати пасажирський поїзд підвищеного комфорту другого класу (рейковий автобус) сполученням «Львів-Тернопіль». У новому графіку, який вводять з 00:00 30 травня, він передбачений за номером №820/821.

Як повідомляє «ZAXID.NET», зі Львова поїзд відправлятиметься щодня, окрім середи, о 7:30, а прибуватиме до Тернополя о 9:10. На шляху прямування рейкового автобуса передбачена зупинка у Золочеві (8:20–8:22). Зі станції Тернопіль-пасажирський поїзд вирушатиме щодня, окрім середи, о 19:52 із зупинкою у Золочеві (20:37–20:39) і прибуватиме до Львова о 21:30.

Вартість проїзду за повним маршрутом визначили за тарифом загального вагона пасажирського поїзда і вона становитиме 24 грн 45 коп. Попередній продаж квитків здійснюється за 10 діб до відправлення поїзда лише у касах.

Нагадаємо, що проект запровадження цього маршруту рейкового автобуса пройшов широке громадське обговорення. Протягом місяця на адресу залізничників від усіх небайдужих надходили пропозиції про час, періодичність та особливості курсування поїзда. Пропозицій та зауваг було чимало. Опрацювавши їх, залізничники визначили оптимальний час та розклад руху рейкового автобуса.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
17.10.2025
14:00

Реабилитация после российского плена: очень похоже на фильм Тарантино

Этот человек (как и все они) снова в тюрьме – хоть и другой. Да, это не российский плен. Но это снова тюрьма. И в человеке продолжает культивироваться чувство зависимости от системы.
Мир
16.10.2025
12:43

Украина и чешские поствыборные расклады 

Ни для кого не секрет, что холдинг Бабиша «Агрофер» достаточно прочно закрепился на европейском рынке производства продуктов питания и химических удобрений. Исходя из его бизнес логики, допустить на рынок игрока с таким аграрным потенциалом, как...
Мир
15.10.2025
11:40

«Если освободим Николаев и Одессу, можно считать, бесповоротно победим НАТО». Российские СМИ об Украине

...Передача Киеву «Томагавков» «маловероятна, а все разговоры и заявления на эту тему делаются прежде всего для оказания давления на Россию и мировое сообщество».
Все статьи