«Яблучний Спас» на Прикарпатті перетворився у «яблучне пекло» - стверджує депатат облради

«Яблучний Спас» на Прикарпатті перетворився у «яблучне пекло» - повідомив кореспондента «ОстроВ» депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк, керівник франкції «Батьківщина».

«Вісімнадцять років займається заготівлею яблук і відправкою їх на консервні заводи простий підприємець з с. Нижній Вербіж Коломийського району Микола. І ось декілька днів назад, його водій, на вантажній фурі «МАН», купленій за 22 тисячі Євро, пізно вночі приїхав з навколишніх сіл на свою базу у Вербіжі, повністю загружений яблуками, і вирішив не їхати вночі додому, а виспатися в машині. Ліг і заснув. Що йому снилося він самий не пам’ятає, але скрізь сон почув щось небезпечне і смердюче. А як утворив очі, то побачив що файно горить, аж шкварчить, як сало на пательні! Ледве спас свою душу й тіло яблучний неборака», - каже депутат.

«Ман» підпалили «добрі» люди з під низу кабіни, професійно. Спалили навколо усі агрегати і допоміжні конвейєри, бункери, тощо.

Комусь дуже сильно заважають дрібні приватні підприємці заготовлювачи яблук.  Хтось, потужніший і небезпечний, замовляє підпали і знищення конкурентів, у методи притаманні Україні початку 90-х років.


Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
05.12.2025
12:19

Как 1000 и 6500 грн должны помочь украинцам пережить зиму, и что это означает для ВПО

Государство запустило очередной пакет помощи к зимнему периоду – программу "Зимовая поддержка". Это две денежные выплаты: единовременная помощь 1000 грн для всех граждан Украины, и 6500 грн для отдельных уязвимых категорий...
Страна Донбасс
04.12.2025
11:41

«Военные сделают то, что им прикажут» - офицер-дончанин о «выводе войск с Донбасса» и проблемах ВСУ

Если, не дай Бог, так случится, то это будет максимальной глупостью, которая могла бы быть. Я не верю, что такое может случиться. Вывести оттуда военных – это добровольно отказаться от  своей территории.
Страна Мир
03.12.2025
10:00

Быть украинцем в РФ… Заинтересовано ли наше государство в поддержке этнических украинцев в стране-агрессоре?

Она просит, чтобы Украина включила его в соответствующие списки. По крайней мере, это даст ему надежду, а российские тюремщики будут знать, что он в поле зрения официальных органов Украины и международных структур.
Все статьи