Львів віддав державі свій стадіон до Євро-2012



Депутати Львівської міської ради погодили передачу цілісного майнового комплексу ЛКП «Дирекція з будівництва стадіону у Львові» Кабінету міністрів України, — повідомили кореспондента „ОстроВ” у прес-службі Львівської міськради.

За це рішення проголосувало 86 депутатів під час сьогоднішнього засідання сесії Львівської міськради.

Відтак уряд має профінансувати 100% вартості подальшого будівництва стадіону, а за Львовом залишиться право на частку у майбутній євроарені, яка відповідатиме вкладеним на даний момент коштам з міського бюджету.

«Пропозиція Міністерства сім’ї молоді та спорту щодо надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу ЛКП «Дирекція з будівництва стадіону у Львові» у державну власність з юридичної точки зору є найбільш прийнятною для міської ради. Адже з передачею ЛКП і надалі залишатиметься замовником робіт з будівництва. Наступний крок має зробити КМУ, ухваливши відповідне рішення. Потім буде створена комісія з передачі – приймання об’єкта», — сказала начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

При цьому у власності територіальної громади Львова залишається ділянка площею 25 га біля стадіону, а ЛКП та держава матимуть право користування нею.

Щодо євроарени мають бути прийняті ще дві ухвали Львівської міськради: про передачу об’єкта, а після завершення будівництва  — ухвала про розподіл часток власності на об’єкт відповідно до коштів, які були вкладені у будівництво.

Нагадаємо, що 23 березня мерія Львова повідомила про наміри уряду виступити замовником будівництва стадіону до Євро-2012.  




Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донбасс
15.02.2026
18:47

Самозванцы низшей лиги: клоны "Шахтера" и "Зари" приняли в "младшую группу" российского футбола. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На фоне проходящих мимо них новостей о зимней Олимпиаде в Италии пропагандистам оккупированного Донбасса тоже захотелось рассказать о каких-нибудь "республиканских" спортивных достижениях и победах.  Информационный повод для радостных публикаций...
Страна
13.02.2026
16:00

Дейтонские соглашения: как «несовершенный мир» остановил войну… и законсервировал конфликт

Для Украины этот опыт важен не как модель для копирования, а как предупреждение о цене компромиссов, заключённых под давлением и без ясного понимания того, каким будет государство «после мира».
Страна
12.02.2026
17:00

Выборы во время войны, переговоры без результата и предел истощения РФ – политолог Константин Матвиенко

Сложно обеспечить голосование военнослужащих, участников боевых действий, внутренне перемещённых лиц. Технически это сделать очень непросто. А если это сложно технически, то и политически такие выборы будут проблемными.
Все статьи