Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Для створення комфортної обстановки у ванній кімнаті слід ознайомитися з оригінальними пропозиціями сучасних дизайнерів. Це можуть бути різні матеріали, з якими слід ознайомитись детально. Вони пропонують цікавий дизайн ванної кімнати 2020 року, який приємно здивує своєю різноманітністю й унікальністю обробки.

Яку обробку пропонують дизайнери?

Для стильної обробки ванної кімнати пропонуються наступні варіанти:

  • керамічна плитка;

  • фарбування;

  • шпалери;

  • пластикові панелі;

  • декоративна штукатурка;

  • натуральні матеріали.

Одним з найпопулярніших матеріалів для обробки ванної кімнати залишається керамічна плитка. Вона представлена ​​в широкому асортименті, буває різних розмірів, форм, кольорів та фактур, що дозволяє легко підібрати відповідний варіант.

До головних переваг кахлю відноситься практичність, міцність, простий догляд, довговічність, стійкість до вологи та агресивних речовин, надійність та екологічна безпека. Для фарбування стін краще вибирати вологостійкі фарби на латексній основі, вони стійкі до впливу вологи та призначені для приміщень з підвищеним рівнем вологості.

Шпалери не зовсім підходять для обробки ванної, але якщо їх й вибирати, то варто звернути увагу на скловолокнисті покриття. Вони стійкі до вологи, мають привабливий зовнішній вигляд та служать довго.

Пластикові панелі часто використовують для облицювання стін, вони легко встановлюються на рейки та дозволяють приховати трубопровід та комунікації. Швидко знімаються при необхідності проведення ремонту.

Оригінально виглядає на стінах декоративна штукатурка, вона продається в ємностях з готовою до застосування сумішшю. Для додаткового захисту від вологи рекомендується покрити її спеціальним лаком. Багато виглядає оздоблення натуральними матеріалами, наприклад, мармуром. Це екологічний оздоблювальний матеріал, за яким потрібен особливий догляд.

Який вибрати стиль для оформлення ванної кімнати?

Сучасні дизайнери пропонують оформити приміщення в різних стилях. Це може бути класика, модерн, мінімалізм, кантрі, еко, ретро та ін. Цікаво виглядає ванна кімната сірого кольору, це спокійний та благородний відтінок, який оптимально підходить для створення неповторного інтер'єру.

Компанія «Opoczno» пропонує великий вибір колекцій керамічної плитки для вишуканого оформлення. При розробці дизайну кахлю кваліфіковані дизайнери компанії враховують модні тенденції та побажання цільової аудиторії. Застосування новітніх технологій та якісних матеріалів дозволяє виробляти кераміку, яка повністю відповідає міжнародним стандартам якості та екологічної безпеки.

Особлива увага приділяється дизайну кожної колекції. Фахівцям вдалося поєднати класику та сучасні модні тенденції, ґрунтуючись на досвіді іспанських та італійських фахівців. Кераміка має антибактеріальне покриття, яке наноситься за новітньою технологією Smart Silver.

Также вы можете узнать как устроен теплый водяной пол и как получить кредит на образование.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: