У РФ Пригожин залишається під слідством у справі про заколот - ЗМІ

Кримінальну справу про організацію збройного заколоту (ст. 279 КК РФ), головним фігурантом якої став ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, не припинено, її продовжує розслідувати слідчий слідчого управління ФСБ РФ. Про це за даними на ранок 26 червня повідомляє російський "Коммерсант".

Зазначається, що 25 червня деякі ЗМІ та Telegram-канали повідомили про те, що в генпрокуратурі РФ, яка раніше визнала постанову слідчого СУ ФСБ РФ про порушення справи про заколот законною та обґрунтованою, це рішення було скасовано, у зв'язку з чим припинено і кримінальне переслідування Пригожина. Однак джерело "Коммерсанта" в наглядовому відомстві повідомило, що постанову про порушення кримінальної справи поки що не скасовано, а розслідування заколоту триває.

За даними джерела газети, для ухвалення іншого рішення "минуло занадто мало часу".

Як повідомлялося, Пригожин поїхав "на запрошення" Лукашенка в Білорусь.

Як відомо, Пригожина у віці 18 років, 1979 року, в Ленінграді було засуджено до 2 років позбавлення волі умовно за крадіжку, а 1981 року засуджено вже на 13 років за крадіжку, розбій, шахрайство і втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність. У 1988 році його помилували, і 1990 року він вийшов на свободу. У 90-ті роки зайнявся підприємництвом і став мільйонером.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті