У Тернополі вже готуються до проведення виборів Президента УкраїниВ Тернопільській обласній державній адміністрації утворено робочу групу з питань забезпечення виборчого процесу та затверджено її персональний склад, - повідомили «ОстроВ» в прес-службі Тернопільської ОДА..


Співкерівниками робочої групи стали заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Іван Наливайко та заступник голови обласної державної адміністрації Федір Шевчук.
Голів районних державних адміністрацій, виконавчий комітет Тернопільської міської ради зобов’язано утворити аналогічні робочі групи, визначити місця майбутнього розташування виборчих комісій та розробити конкретні заходи щодо створення належних умов для роботи комісій.

Також вони мають провести роботу з підготовки пропозицій щодо формування дислокації виборчих дільниць та розробити конкретні заходи щодо створення належних умов для роботи комісій, провести в повному обсязі роботу щодо відведення місць та обладнання стендів, дощок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації. А на звернення відповідної окружної комісії надавати  приміщення, придатні для проведення публічних заходів передвиборної агітації, які організовує окружна виборча комісія.

Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області слід забезпечити дотримання правопорядку та належних умов для здійснення вільного волевиявлення громадян під час голосування на виборах.

Статьи

Страна
17.04.2024
10:00

Формирование вооруженных сил и мобилизация в Украине. Как это было в прошлом

Битва за Украину была выиграна в значительной степени благодаря победе большевиков на идеологическом и информационном фронтах. Именно это, вместе с мобилизационными возможностями Красной Армии, непревзойденной жестокостью противника, способность...
Мир
16.04.2024
10:17

«Энергичный контрудар может стать джокером в рукаве Сырского». Российские СМИ об Украине

«Общая оценка украинских резервов приводит к выводу: имеющихся сил и средств командованию ВСУ не хватит для проведения стратегического наступления. Но их достаточно для энергичного контрудара оперативного масштаба на одном направлении».
Донбасс
14.04.2024
18:21

Новое издание обещает жителям "ДНР/ЛНР" новости о родившей котят кошке и некрашеном заборе. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

  На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса были традиционно скучны. Многочисленные близкие к местным властям Телеграм-каналы вслед за официальными источниками массовой пропаганды цитировали политиков чужой страны и в честь 12 апреля...
Все статьи