У Тернополі – дефіцит бланків на паспорти громадянина УкраїниПаспорт громадянина України у Тернополі знову в дефіциті. Люди місяцями не можуть отримати цього документа, - повідомляє «ЗІК».


Через відсутність паспорта мешканці Тернопільщини також не можуть виїхати за кордон, отримати кредит у банку, а багатьох школярів не допускають до тестування. Відсутність бланків паспортів підтверджує і начальник сектору громадянства та реєстрації фізичних осіб Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ Людмила Лужняк. «Практично з вересня бланки на паспорти стали справжнім дефіцитом, – сказала Людмила Лужняк. – Пріоритет у видачі паспортів надавали 16-річним мешканцям краю, які вперше отримували посвідчення особи. Проте для тестування паспорт зараз не є обов’язковим, достатньо свідоцтва про народження та довідки зі школи. Але ж не слід забувати про жінок, котрі щойно одружилися й чекають дитину, аби вони могли вчасно отримати матеріальну допомогу».

Проблеми з друком паспортів виникають штучно, припускають працівники відділу громадянства та реєстрації фізичних осіб. Їх можна вирішити дуже просто, необхідно лише погасити борги підприємству, що випускає необхідні документи.

Як нещодавно повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, завдяки домовленостям із Міністерством фінансів уже надійшли кошти для виготовлення бланкової паспортної продукції, тож до виборів усі громадяни, яким необхідно отримати паспорт у зв’язку із набуттям 16-річного віку, або необхідністю внесення змін до нього, будуть паспортизовані.

З нетерпінням очікують надходження бланків і тернопільські паспортисти.

Статьи

Донецк
22.04.2024
18:04

СЭЗ и кризис доверия. Донецкий дневник

Из всего обещанного ранее удалось реализовать только одно – «присоединение» к РФ. Да и то как-то кособоко: вроде, всех обрусили, то есть выдали паспорта с курицами, но по факту «русскими» жители «ДНР» считаются исключительно в своем зоопарке.
Донбасс
21.04.2024
19:30

"Будут разрушаться украинские города, территория Украины все больше будет становиться диким полем". Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса в полном соответствии с кремлевскими методичками "переживали" за дальнейшую судьбу Украины, радовались отсутствию у ВСУ западной помощи, а когда палата представителей Конгресса США все же проголосовала...
Луганск
20.04.2024
19:37

"Эта война не похожа ни на одну другую": Украина продолжает нарабатывать опыт психологической поддержки раненых и вернувшихся из плена

"Честно говоря, мне не хочется снова обо всем этом вспоминать... Да, я признаю, что нуждаюсь в помощи психолога. Но сейчас мне ее не предоставляют"
Все статьи