Рятувальники Тернопільщини отримали на озброєння аерочовен виробництва СШАГоловне управління МНС у Тернопільській області 26 листопада отримало на озброєння глісер марки GTO Patrol Master Air Board виробництва США, - повідомили «ОстроВ» в ГУ МНС в Тернопільській області.

Даний аерочовен завдяки унікальній конструкції здатен рухатися по воді, мілководдю і навіть на короткі відстані по суші. Це робить його надзвичайно цінним і універсальним помічником для підрозділів МНС як під час ліквідації наслідків негоди у весняно-літній період, так і для рятування людей на кризі водойм взимку.
Глісер базуватиметься на території Бучацького райвідділу МНС, проте, при потребі, для проведення рятувальних операцій, буде доправлений в будь-який куточок області.   
До слова, GTO Patrol Master Air Board є вже другим човном підвищеної прохідності на озброєнні підрозділів МНС області, в грудні минулого року парк техніки рятувальників поповнив катер на повітряній подушці Марс-700 російського виробництва.

 

Статьи

Луганск
20.04.2024
19:37

"Эта война не похожа ни на одну другую": Украина продолжает нарабатывать опыт психологической поддержки раненых и вернувшихся из плена

"Честно говоря, мне не хочется снова обо всем этом вспоминать... Да, я признаю, что нуждаюсь в помощи психолога. Но сейчас мне ее не предоставляют"
Страна
20.04.2024
10:00

Тучи на горизонте, или Почему у бизнеса "портится настроение"?

Валовой внутренний продукт (ВВП) за январь-февраль вырос на 3,6%, по данным Минэкономики. Не стоит забывать, что в январе 2023 г. зафиксировано падение на 32%, в феврале – на 26%. Сейчас - рост...
Мир
20.04.2024
09:31

"Трамп хочет, чтобы Конгресс принял решение о помощи Украине". Обзор западных медиа

Если Трамп вернется в должность и попытается протолкнуть мирное соглашение между Россией и Украиной, ему нужно, чтобы Украина имела сильную военную позицию
Все статьи