На освіту Львівщини додатково виділять 14,7 млн. грн.

Львівська облрада збільшить видатки на освіту на 14,7 млн. грн. в межах уточнення показників обласного бюджету на 2011 рік. Про це сьогодні, 28 березня, на прес-конференції заявив голова Львівської облради Олег Панькевич, - повідомляє «ОстроВ».

«Найважливіше питання завтрашньої сесії Львівської обласної ради – уточнення показників обласного бюджету на 2011 рік. Близько 90 млн грн додатково отримає обласний бюджет, переважно з вільного залишку коштів на початок року. На 14,7 млн. грн. буде збільшено видатки на освіту. Зокрема на програму «Шкільний автобус» плануємо виділити 5,5 млн. грн., видатки на охорону здоров’я планується збільшити на більш ніж 15 млн. грн.», - зазначив О. Панькевич.

Крім того, за словами голови Львівської облради, на придбання сепаратора крові для дітей хворих на важкі захворювання крові, додатково виділять 1,6 млн. грн.

Також в сфері соціального захисту на капітальні ремонти інтернатів у Львові та області планується виділити 1 млн. грн., а 1,3 млн. грн. передбачено на облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

На культуру та охорону культурної спадщини додатково передбачено близько 4 млн. грн., а на програми в галузі сільського господарства облрада планує вид 6,4 млн. грн.

Заплановано також збільшення видатків на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на 20,2 млн. грн., на природоохоронні заходи - на 10,5 млн. грн., на будівництво і реконструкцію з бюджету розвитку – 8,5 млн. грн.

Розподіл цих видатків затверджуватимуть на сесії облради у квітні.

Нагадаємо, цьогоріч Львівщина на галузь освіти недоотримала 50 млн. грн.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донбасс
14.09.2025
18:00

Деформация сознания и стирание памяти в режиме онлайн. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса показали мастер-класс зомбирования своих читателей и зрителей. Они умудрились в кратчайшее время зачистить все более-менее близкие к правде сообщения о комбинированном ударе ВСУ 8 сентября по военной...
Мир
10.09.2025
11:10

«Никто, кроме нашего солдата, не приближает мир в нашем понимании». Российские СМИ об Украине

Российская зона - это Новороссия и Киев, западная зона - области, которые отойдут Венгрии и Польше, и, наконец, демилитаризованная зона - это Украина. От Житомира до Ровно.
Луганск
09.09.2025
11:39

Дневник матери 18-летнего добровольца: Разбаланс между официальными новостями и реалиями травмирует

Его отпускают на ВЛК по месту регистрации на два дня. Отпускает человек под свой риск, потому что можно же получить очередного СЗЧ. А на ВЛК назначают прием ключевого врача на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНЕЙ!
Все статьи