Корінні жителі Перу захопили десятки іноземних туристів - вимагають уваги до проблеми розливу нафти

У Перу захоплені в заручники десятки іноземних туристів. Про це повідомляє "BBC News. Русская служба" 4 листопада.

"Кілька перуанських ЗМІ повідомляють про те, що група місцевих жителів із числа представників корінних народів захопила в заручники кілька десятків пасажирів човнів, на яких зазвичай возять туристів з-за кордону", – сказано в повідомленні.

Як уточнює перуанське агентство новин RPP Noticias, ті, хто захопив заручників – представники корінного населення району Ураринас у провінції Лорето – заявили, що намагаються таким чином привернути увагу до проблеми бездіяльності влади країни у боротьбі з розливом по річці нафти.

У повідомленнях згадується загальна кількість захоплених пасажирів човнів – 70 осіб, у тому числі громадяни Великобританії, Іспанії, США, Франції та Швейцарії, а можливо, й інших країн.

Уточнюється, що серед заручників – щонайменше одне немовля та одна вагітна жінка, а також кілька людей з інвалідністю різного ступеня, повідомляють місцеві ЗМІ.

"Учасники протестної групи стверджують, що раніше через розлив нафти з трубопроводу в річку Кунініко в цьому районі загинули жінка та двоє дітей з-поміж корінних жителів", – сказано в повідомленні.

Місцевим ЗМІ активісти повідомили, що планують тримати у себе захоплених туристів близько тижня.

Наголошується, що в район подій направлені представники перуанської влади, яка спробує вирішити ситуацію.

"Чим швидше їх почують, тим швидше нас відпустять, – написала у Facebook одна з туристок, що потрапили в заручники. – Допоможіть мені поділитися інформацією про те, що ми в порядку фізично. Допоможіть мені допомогти їм бути почутими".

Раніше повідомлялося, що в Сеулі під час вечірки на честь Хеллоуїна загинуло понад 120 людей.

Статті

Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Всі статті