ФК "Карпати" вимагатиме дискваліфікації судді Годуляна

ФК "Карпати" вважають в матчі проти ФК "Металіст" дії арбітра привели до програшу львів'ян, - повідомляє "Zaxid.net".

"Ми подаватимемо протест до прем’єр-ліги та експертної комісії Федерації футболу України на дії арбітра Віталія Годуляна під час матчу у Харкові проти ФК "Металіст". Ми проаналізували гру і відправили матеріали щодо 11 епізодів, які вплинули на кінцевий результат матчу. Вимагатимемо дискваліфікації Віталія Годуляна на тривалий термін. Хочу наголосити, що ми вирішуватиме це питання виключно у юридичній площині і не робитимемо гострих заяв з цього приводу", - повідомив 5 серпня під час прес-конференції у Львові генеральний директор ФК "Карпати" Ігор Дедишин.
"Ми не хочемо робити далекосяжних висновків, але зважаючи на ситуацію навколо прем’єр-ліги, можна прослідкувати ситуацію, що є п’ять команд, які не бажають бути учасниками ПЛ і їх підтримує суддівський корпус, й інші 11 команд. Не може бути так, як є в нашому футболі, що певна група людей дозволяє вирішувати долю всіх команд, думаю, що така система віджила і в Харкові ми мали її останні прояви.
Якщо судді себе й надалі так поводитимуть, то може скластися загрозлива ситуація в українському футболі. В мене особисто під час матчу у Харкові було бажання сказати команді, щоб вона покинула футбольне поле", - зазначив І. Дедишин і додав, що незабаром власники футбольних клубів виступлять із певною заявою, яка матиме серйозне значення для розвитку українського футболу.

Статьи

Страна
01.06.2023
16:02

Атомное замещение: Россия  идет вслед за кораблем

Все энергоблоки украинских  атомных электростанций (АЭС) с 2024 г. заработают на американском ядерном топливе (ЯТ). Для украинской атомной энергетики это не только переход на более высокие технологии, но и широкие возможности нового развития....
Страна
31.05.2023
14:57

Российский паспорт в оккупации: вынужденная мера, чтобы выжить

Можно сколько угодно говорить о том, что без российского паспорта мы не могли обратиться за медпомощью или устроиться на работу, но я хочу акцентировать на другом: в какой-то момент его наличие стало условием, чтобы здесь оставаться. У меня вопрос...
Мир
30.05.2023
14:23

«Зеленскому приказали тянуть с эскалацией до последнего». Российские СМИ об Украине

«Уж что-что, а промывать мозги на Украине умеют, особенно с учетом медийной поддержки США и других стран НАТО. Как следствие - немалая доля местных жителей искренне верят, что они защищают свой регион. И эту проблему нам надо решать»
Все статьи