ФК "Карпати" вимагатиме дискваліфікації судді Годуляна

ФК "Карпати" вважають в матчі проти ФК "Металіст" дії арбітра привели до програшу львів'ян, - повідомляє "Zaxid.net".

"Ми подаватимемо протест до прем’єр-ліги та експертної комісії Федерації футболу України на дії арбітра Віталія Годуляна під час матчу у Харкові проти ФК "Металіст". Ми проаналізували гру і відправили матеріали щодо 11 епізодів, які вплинули на кінцевий результат матчу. Вимагатимемо дискваліфікації Віталія Годуляна на тривалий термін. Хочу наголосити, що ми вирішуватиме це питання виключно у юридичній площині і не робитимемо гострих заяв з цього приводу", - повідомив 5 серпня під час прес-конференції у Львові генеральний директор ФК "Карпати" Ігор Дедишин.
"Ми не хочемо робити далекосяжних висновків, але зважаючи на ситуацію навколо прем’єр-ліги, можна прослідкувати ситуацію, що є п’ять команд, які не бажають бути учасниками ПЛ і їх підтримує суддівський корпус, й інші 11 команд. Не може бути так, як є в нашому футболі, що певна група людей дозволяє вирішувати долю всіх команд, думаю, що така система віджила і в Харкові ми мали її останні прояви.
Якщо судді себе й надалі так поводитимуть, то може скластися загрозлива ситуація в українському футболі. В мене особисто під час матчу у Харкові було бажання сказати команді, щоб вона покинула футбольне поле", - зазначив І. Дедишин і додав, що незабаром власники футбольних клубів виступлять із певною заявою, яка матиме серйозне значення для розвитку українського футболу.

Статьи

Мир
12.07.2024
11:02

НАТО: успехи и неудачи Североатлантического альянса

Парадокс заключается в том, что во время холодной войны объединенная коалиция ни разу открыто не вмешивалась во внутренние дела государств и официально не принимала участие ни в одном международном конфликте.
Луганск
10.07.2024
17:05

Хаос и система в работе первичного звена луганской медицины в реалиях релокации

Упрощенно говоря, первичное звено медицины - это тот этап, на котором пациент заключает декларацию с семейным врачом или терапевтом и пользуется их услугами.
Страна
10.07.2024
14:22

Энергокризис: не только тарифы

Крупнейшая частная энергокомпания ДТЭК в июне подсчитала, что при самом худшем раскладе украинцы будут сидеть без света по 20 ч. в сутки во время отопительного сезона. Который с каждым днем все ближе.
Все статьи