Чи дотримується карантин в районах Прикарпаття перевірить спеціальна комісія

Спеціальні групи, створені з числа працівників санепідемстанцій, головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації, перевірятимуть в районах та містах області дотримання карантинних заходів, дії органів місцевої влади щодо подолання епідемії, забезпечення пацієнтів медикаментами та засобами індивідуального захисту, - повідомили кореспондента "ОстроВ" в прес-службі Івано-Франківської облдержадміністрації.

Зараз вирішується питання щодо продовження або ж призупинення карантинних заходів у навчальних закладах. «Згідно доручення надзвичайної протиепідемічної комісії це питання обговорюється територіально. Міста й райони повинні приймати рішення, виходячи з рівня епідемічного порогу, - наголосила Зоя Олексіївна. – У четвер проводитиметься засідання обласної протиепідемічної комісії, після чого усе й стане відомо».
У разі припинення карантину головним управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації в навчальних закладах області буде проводитися активна роз’яснювальна робота щодо попередження захворювання на грип та ГРВІ, до якої залучатимуться лікарі-інтерни другого року навчання.
Зоя Ціхонь наголосила, що після хвороби відновлювальний процес у дитини може тривати й до трьох місяців. Однак підкреслила, що термін, протягом якого організм повністю відновлюється, для кожної людини є індивідуальним. "Упродовж цього періоду організм ослаблений і вразливий. Це варто враховувати педагогам і не перевантажувати дітей під час навчального процесу", – зауважила вона.
Також Зоя Олексіївна зазначила, що зменшується кількість госпіталізованих. За останню добу на лікування в медичні заклади області поступило 140 людей, в тому числі 62 дітей.
Крім цього, З.Ціхонь повідомила, що в області не зафіксовано захворювання на “каліфорнійський” грип. Натомість виявлено три штами грипу – “Соломонові острови”, “Бріз-бенд” і “А H1SW1”.

Статьи

Донбасс
14.04.2024
18:21

Новое издание обещает жителям "ДНР/ЛНР" новости о родившей котят кошке и некрашеном заборе. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

  На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса были традиционно скучны. Многочисленные близкие к местным властям Телеграм-каналы вслед за официальными источниками массовой пропаганды цитировали политиков чужой страны и в честь 12 апреля...
Страна
12.04.2024
15:51

Ипотечная программа "єОселя": шанс на жилье, который не всем по карману

Главная особенность программы – это возможность приобрести жилье в ипотеку под 3-7% сроком на 20 лет с минимальным взносом 20%. Подобных условий еще никогда не было на ипотечном рынке Украины, поэтому неудивительно, что программа пользуется...
Страна
12.04.2024
11:24

"Экономическое бронирование" от мобилизации: работа в "белую" или "налог на трусость"?

"На одного воина, который защищает Украину, должно быть 8 человек, которые обеспечивают экономически содержание этого воина. Надо находить те меры и средства, которые могут способствовать поднятию уровня экономики".
Все статьи