Авіатроща Іл-76: Росія не дає дозвіл на міжнародне розслідування за участі третіх країн і представників ООН

Росія не дає згоду на проведення міжнародного розслідування авіатрощі військового літака Іл-76, яка сталася 24 січня. Про це повідомив у ефірі телемарафону «Єдині новини» представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, передає Укрінформ.

«На превеликий жаль, офіційні представники держави-агресора фактично відкинули ідею міжнародного розслідування за участі третіх країн і представників ООН», - сказав він.

Так, за словами Юсова, заступниця генерального секретаря ООН заявила, що на сьогодні ООН не може визначити, чи перебували на борту люди і, власне, що сталося з літаком - «значить, є що приховувати».

Представник ГУР зазначив, що в України було багато сподівань на засідання Ради безпеки ООН в частині оприлюднення нових даних про авіатрощу, а також підтримки ідеї міжнародного розслідування. Однак, окрім російської пропаганди, нічого отримано не було.

У цьому зв’язку Україна покладається на власне розслідування авіатрощі ІЛ-76, яке проводить Служба безпеки України. Паралельно проводиться збір даних стосовно усіх обставин авіатрощі.

Нагадаємо, в ГУР заявили, що ФСБ в останній момент заборонила сідати в Іл-76 російським військово-політичним VIP-персонам

Як повідомлялося, росія використовує катастрофу Іл-76, щоб викликати сумніви на Заході щодо продовження військової підтримки Києва й невдоволення в Україні. 

Статті

Луганськ
27.07.2024
11:24

«Не згадувати та не порівнювати». Луганський щоденник

За відрізок життя у 10 років наша вулиця вимерла. Йшли епічно: недбалість до власного здоров'я, смерть на «звільненій» території за нез'ясованих обставин, війна.
Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Всі статті