30 квартирних крадіжок розкрито за тиждень на Прикарпатті

19 квартирних крадіїв опинились за гратами на Прикарпатті, - повідомляє служба громадських зв'язків УМВС.

Упродовж першого тижня серпня служби та підрозділи прикарпатської міліції здійснювали оперативно-профілактичні заходи з попередження квартирних крадіжок з помешкань громадян, а також провели низку акцентованих слідчих дій, спрямованих на розкриття злочинів цієї категорії з числа раніше вчинених.

Цілеспрямована робота дала ефективні результати. Лише за тиждень було розкрито 30 злочинів, пов’язаних з крадіжками з квартир та осель громадян. За скоєння даних кримінальних проявів затримано 19 осіб, трьом з яких вже обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

Під час проведення операції “Квартира”, зокрема, затримано особу, яка перебувала в розшуку з 1996 року. Увесь цей час 34-річний житель Рожнятова, котрому інкримінують три крадіжки з будинків односельців, перебував за кордоном. Щойно він в’їхав на територію України, як за ініціативою міліції його затримали прикордонники. Натомість у Верховинсьому районі затримано 28-річного жителя сусіднього Косівського району, котрого обгрунтовано підозрюють у квартирній крадіжці чотирирічної давнини. Затриманому пред’явлено обвинувачення у незаконному проникненні в чуже помешкання і викрадення ювелірних виробів та грошей.

Статьи

Донбасс
24.09.2023
18:50

 Кнут уже сегодня, пряник – в светлом будущем. Обзор публикаций оккупированного Донбасса

В соответствии с российским законодательством в "ДНР" введены ограничения на нахождение в общественных местах по ночам, военная цензура, особый режим сообщения с соседними регионами, а также запрещены митинги, собрания, демонстрации, шествия,...
Донецк
22.09.2023
13:00

Диагноз - эскапизм. Донецкий дневник

..."Правители" "народной" из последних сил надувают щеки и выдают желаемое за действительное. То метро они собираются строить, то аэропорт, то выпуск трамваев наладить. На этом фоне очередные заявления о восстановлении и запуске горловского завода...
Луганск
21.09.2023
11:37

«Вычеркнуть эти 9 лет жизни МЕЖДУ...». Луганский дневник

Так ведёт себя отчим, стремящийся задарить подарками детей своей новой жены, детей от ее первого брака, чтобы расположить их к себе. И мы также исподлобья смотрим на все и не верим.
Все статьи