1 мільйон виділила обласна рада Івано-Франківська на реалізацію проектів з Євросоюзом

Івано-Франківська обласна рада виділила майже 1 мільйон гривень на сумісні мікропроекти із Європейським союзом та Програмою розвитку Організації Об'єднанних Націй у 2010 році, - повідомляє "ТРК Вежа".

Відповідне рішення облрада прийняла на 34 сесії.
Зокрема кошти виділені на реалізацію 24-х мікропроектів. Відбувається це в рамках програми "Місцевий розвиток, орієнтований на громадскість".
Участь у цих проектах візьмуть сели та міста із населенням до 10 тисяч людей 8-ми областей. в основному, це території, які постраждали внаслідок минулорічної повені.
Ключовими будуть мікропроекти, які спрямовані на розвиток сільскої медицини, комунального транспорту вдосконалення енергозбереження і водопостачання. Загальна вартість програми - близько 4-х мільйонів гривень.

Статьи

Донецк
22.05.2024
22:20

Почти 2 года после деоккупации: как восстанавливается Святогорск и громада после боевых действий

Святогорск – курортный город в Донецкой области, который в 2022 году пережил сильные обстрелы, предательство мэра и 3 месяца российской оккупации.
Донецк
22.05.2024
09:56

Полная «белочка». Донецкий дневник

Зато в каждой подворотне бывшей культурной столицы открываются вино-водочные магазины. И названия у всех красноречивые – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» и мое самое любимое – «Белочка».
Мир
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Украине практически никому не нужен». Российские СМИ об Украине

Китай прямо заинтересован в том, чтобы война длилась как можно дольше, поскольку это гарантирует санкционную блокаду России со стороны Запада, что делает Поднебесную едва ли не единственным безальтернативным рынком сбыта российского сырья.
Все статьи