Зелена карта на автомобіль за лічені хвилини від KIRINS

Кожен, хто виїжджав на авто за межі України знає що таке Зелена карта і має уявлення про те, як вона діє. Але ми розкажемо як у сьогодення можна не тільки економити кошти на покупці цієї страховки, а й зробити цей процес швидким та простим.

В цій статті ми розкажемо про сервіс онлайн страхування KIRINS, на якому зелена карта на автомобіль оформляється за кілька хвилин завдяки особистому кабінету, зручному інтерфейсу та простим формам.

Що таке KIRINS?

KIRINS - це сервіс онлайн страхування в Україні, що полегшує вибір та покупку страхових послуг, збираючи в одному місці пропозиції від різних страхових компаній. Завдяки KIRINS вже багато людей зекономили свої кошти, час та нерви, бо саме вони продумують до мелочей свої калькулятори, форми та особистий кабінет. Ця платформа постійно розвивається та додає все більше можливостей своїм клієнтам.

Як оформити Зелену карту на KIRINS швидше?

Процес оформлення Зеленої карти на онлайн сервісах всім відомий і не має сенсу детально це описувати, лише кратко:

  1. Заходите на сайт KIRINS
  2. Обираєте сторінку з Зеленою карткою
  3. Вводите термін дії, напрямок руху та тип Вашого транспортного засобу
  4. Обираєте пропозицію та заповнюєте дані.

Але чи знали Ви, що можна заздалегідь вказати дані по необхідним авто, людям та документам в системі і в подальшому при оформленні просто обирати їх зі списку? На KIRINS вже давно реалізована ця можливість і щоб нею скористатись необхідно:

  1. Зареєструватись на сайті
  2. Перейти в розділ “Довідники” в особистому кабінеті
  3. Внести дані людини, автомобіля і Ваших документів

Потім знову заходите на сторінку оформлення та замість заповнення даних знову обираєте заздалегідь заповнені дані. При цьому Ви у 3-4 рази швидше оформите страховку ніж за звичайних умов, до того ж якщо необхідно продовжувати страховку регулярно.

Як заощадити на Зеленій карті?

Як відомо, Зелена карта має єдину ціну для всіх страхових компаній України, але ми підкажемо, як Ви можете купити її трохи дешевше.

Сервіс KIRINS надає клієнтам можливість оформити Зелену карту з миттєвим кешбеком 10%. Це означає, що після оформлення страховки від страхової, що помічена знижкою Ви миттєво після оплати отримаєте 10% назад на свою карту. Для прикладу, на березень 2024 року ціна річної Зеленої карти становить 12 446 грн, але на KIRINS можна купити за 11 200 грн, зекономивши при цьому 1244 грн. Користуйтесь :)

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті