Як вигідно обміняти біткоїн в 2023?

Біткоїн — перша і найпопулярніша криптовалюта у всьому світі, що працює на технології блокчейн. Випуск монети був ще у далекому 2009 році, саме це і дало старт активному розвитку цифрових активів. Bitcoin (BTC) є децентралізованою валютою, адже його курс не підпорядковується жодним банкам та фінансовим організаціям і не залежить від стану економіки. Ось чому криптовалюта є більш гнучким та зручним способом оплати товарів та послуг. 

Крім того, криптоактиви використовують як засіб зберігання і накопичення коштів, а також як інвестиції. Курс має властивість змінюватися і завдяки цьому є можливість збільшити суму вкладень в рази або десятки разів. Проте, для того, щоб користуватися криптовалютою, спершу потрібно її десь купити. Найбезпечнішим та найвигіднішим способом є криптообмінники. Ми можемо сміливо рекомендувати сервіс Coin24.io, який останні роки є фаворитом серед криптокористувачів. Здійснити обмін біткоїна на євро, долари або гривню за декілька кліків тепер не проблема!

 

Як здійснити покупку Bitcoin (BTC) через платформу Coin24.io?

 1. Зареєструйтесь, щоб мати доступ до кабінету користувача та отримати додаткові переваги.
 2. Створіть заявку на купівлю крипти — виберіть монету Bitcoin (BTC) та карту банку, наприклад, Монобанк. Верифікуйте обрану банківську карту. Для 1 картки верифікація відбувається лише 1 раз.
 3. Вкажіть суму валюти або бажану суму крипти.
 4. Вкажіть криптогаманець для зарахування активів.
 5. Перевірте правильність введених даних.
 6. Підтвердіть заявку та переходьте до оплати. Очікуйте зарахування крипти в найкоротші терміни!

В чому перевага Coin24.io перед іншими криптообмінними сервісами?

 • Більше 60-ти популярних монет та токенів доступні для обміну.
 • Сервіс працює в автоматичному режимі 24/7.
 • Сервіс бере за приклад курси популярних криптовалютних бірж. З детальним списком курсів можна ознайомитися на сайті сервісу.
 • Клієнти мають можливість здійснити обмін крипти на готівку в багатьох містах України.
 • Можливість обміну крипти на крипту, а також безготівкового розрахунку з допомогою Payeer, Advanced Cash та Perfect Money.
 • Сервіс співпрацює з Приват24, Монобанк, Visa/Mastercard, Ощадбанк.

Все ще маєте сумніви? Скористайтеся сервісом Coin24.io лише один раз і ви переконаєтеся, що більш зручних та вигідних умов не знайти. Приєднуйтеся до числа наших задоволених користувачів!

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті