Як вигідно обміняти біткоїн в 2023?

Біткоїн — перша і найпопулярніша криптовалюта у всьому світі, що працює на технології блокчейн. Випуск монети був ще у далекому 2009 році, саме це і дало старт активному розвитку цифрових активів. Bitcoin (BTC) є децентралізованою валютою, адже його курс не підпорядковується жодним банкам та фінансовим організаціям і не залежить від стану економіки. Ось чому криптовалюта є більш гнучким та зручним способом оплати товарів та послуг. 

Крім того, криптоактиви використовують як засіб зберігання і накопичення коштів, а також як інвестиції. Курс має властивість змінюватися і завдяки цьому є можливість збільшити суму вкладень в рази або десятки разів. Проте, для того, щоб користуватися криптовалютою, спершу потрібно її десь купити. Найбезпечнішим та найвигіднішим способом є криптообмінники. Ми можемо сміливо рекомендувати сервіс Coin24.io, який останні роки є фаворитом серед криптокористувачів. Здійснити обмін біткоїна на євро, долари або гривню за декілька кліків тепер не проблема!

 

Як здійснити покупку Bitcoin (BTC) через платформу Coin24.io?

 1. Зареєструйтесь, щоб мати доступ до кабінету користувача та отримати додаткові переваги.
 2. Створіть заявку на купівлю крипти — виберіть монету Bitcoin (BTC) та карту банку, наприклад, Монобанк. Верифікуйте обрану банківську карту. Для 1 картки верифікація відбувається лише 1 раз.
 3. Вкажіть суму валюти або бажану суму крипти.
 4. Вкажіть криптогаманець для зарахування активів.
 5. Перевірте правильність введених даних.
 6. Підтвердіть заявку та переходьте до оплати. Очікуйте зарахування крипти в найкоротші терміни!

В чому перевага Coin24.io перед іншими криптообмінними сервісами?

 • Більше 60-ти популярних монет та токенів доступні для обміну.
 • Сервіс працює в автоматичному режимі 24/7.
 • Сервіс бере за приклад курси популярних криптовалютних бірж. З детальним списком курсів можна ознайомитися на сайті сервісу.
 • Клієнти мають можливість здійснити обмін крипти на готівку в багатьох містах України.
 • Можливість обміну крипти на крипту, а також безготівкового розрахунку з допомогою Payeer, Advanced Cash та Perfect Money.
 • Сервіс співпрацює з Приват24, Монобанк, Visa/Mastercard, Ощадбанк.

Все ще маєте сумніви? Скористайтеся сервісом Coin24.io лише один раз і ви переконаєтеся, що більш зручних та вигідних умов не знайти. Приєднуйтеся до числа наших задоволених користувачів!

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті