Як вигідно обміняти біткоїн в 2023?

Біткоїн — перша і найпопулярніша криптовалюта у всьому світі, що працює на технології блокчейн. Випуск монети був ще у далекому 2009 році, саме це і дало старт активному розвитку цифрових активів. Bitcoin (BTC) є децентралізованою валютою, адже його курс не підпорядковується жодним банкам та фінансовим організаціям і не залежить від стану економіки. Ось чому криптовалюта є більш гнучким та зручним способом оплати товарів та послуг. 

Крім того, криптоактиви використовують як засіб зберігання і накопичення коштів, а також як інвестиції. Курс має властивість змінюватися і завдяки цьому є можливість збільшити суму вкладень в рази або десятки разів. Проте, для того, щоб користуватися криптовалютою, спершу потрібно її десь купити. Найбезпечнішим та найвигіднішим способом є криптообмінники. Ми можемо сміливо рекомендувати сервіс Coin24.io, який останні роки є фаворитом серед криптокористувачів. Здійснити обмін біткоїна на євро, долари або гривню за декілька кліків тепер не проблема!

 

Як здійснити покупку Bitcoin (BTC) через платформу Coin24.io?

 1. Зареєструйтесь, щоб мати доступ до кабінету користувача та отримати додаткові переваги.
 2. Створіть заявку на купівлю крипти — виберіть монету Bitcoin (BTC) та карту банку, наприклад, Монобанк. Верифікуйте обрану банківську карту. Для 1 картки верифікація відбувається лише 1 раз.
 3. Вкажіть суму валюти або бажану суму крипти.
 4. Вкажіть криптогаманець для зарахування активів.
 5. Перевірте правильність введених даних.
 6. Підтвердіть заявку та переходьте до оплати. Очікуйте зарахування крипти в найкоротші терміни!

В чому перевага Coin24.io перед іншими криптообмінними сервісами?

 • Більше 60-ти популярних монет та токенів доступні для обміну.
 • Сервіс працює в автоматичному режимі 24/7.
 • Сервіс бере за приклад курси популярних криптовалютних бірж. З детальним списком курсів можна ознайомитися на сайті сервісу.
 • Клієнти мають можливість здійснити обмін крипти на готівку в багатьох містах України.
 • Можливість обміну крипти на крипту, а також безготівкового розрахунку з допомогою Payeer, Advanced Cash та Perfect Money.
 • Сервіс співпрацює з Приват24, Монобанк, Visa/Mastercard, Ощадбанк.

Все ще маєте сумніви? Скористайтеся сервісом Coin24.io лише один раз і ви переконаєтеся, що більш зручних та вигідних умов не знайти. Приєднуйтеся до числа наших задоволених користувачів!

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті