Як вибрати топ для тренувань?

Безпека та комфорт — найголовніші критерії вибору одягу для спорту. Під час покупки жіночих речей для тренувань важливо приділити увагу спідній білизні, особливо верху. Бажаєте купити спортивний топ? Тоді найкращим вибором стане асортимент бренду PUMA. Але спочатку з’ясуймо, які критерії є першочерговими під час вибору спортивних бюстгальтерів та в чому їхні переваги.

Особливості топів для спорту

Тренуватися у звичайному бюстгальтері буде як мінімум незручно. Також є ризик, що активні заняття не найкращим чином позначаться на вигляді ваших грудей, особливо якщо місяцями нехтувати носінням спеціальної білизни. Розтяжки, зменшення еластичності шкіри та інші неприємні наслідки — все це можливо, якщо, наприклад, бігати у звичайному бюстгальтері. Топи, призначені саме для спорту, мають такі особливості:

  • компресійні властивості — білизна зменшує коливальні рухи та забезпечує щільне прилягання грудей;
  • технологічні матеріали — виробники спортивного одягу пропонують інноваційні тканини, спеціально розроблені для фізичних навантажень;
  • надійна фіксація — в більшості звичайних бюстгальтерів груди вкриті не повністю, а ось білизна для спорту надійно їх фіксує.

Розробники моделей детально вивчили особливості жіночого тіла, врахували десятки нюансів, щоби жінки могли почуватися на тренуваннях максимально комфортно та впевнено.

На що звернути увагу під час вибору топів?

Найголовніше правило — спортивна білизна має підходити за розміром. Для топів є два параметри: розмір чашки та об’єм під грудьми. На офіційних сайтах брендів ви знайдете розмірні сітки та зможете з’ясувати, який саме варіант краще придбати. Однозначно не треба брати модель меншого чи більшого розміру — це лише створить незручності під час тренувань.

Також варто орієнтуватися на розмір грудей. Якщо бюст доволі маленький (розміри A та B), можна взяти компресійну або комбіновану білизну. Коли ж ідеться про C та більше, бра мають бути саме зі сформованими чашками або комбінованими.

Ще одне питання — щодо того, як саме носити топ: як спідня білизна під майку чи футболку або у вигляді повноцінного верху. Це скоріше залежить від власних побажань, температури в залі чи на вулиці. В колекціях є чимало оригінальних бра з цікавим дизайном, які стануть чудовою складовою спортивного образу.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті