Як вибрати бронежилет за класом захисту

Важливий елемент індивідуального захисту бійців — бронежилети. Це спорядження захищає військовослужбовців від куль та уламків, допомагає у ближніх боях. Якщо ви шукаєте сертифікований бронік купити його можна в інтернет-магазині ukrarmor.

Види бронежилетів за рівнем захисту

Всі броньовані жилети складаються з двох обов’язкових елементів: плитоноски та бронепластин. Саме від якості других залежить ефективність захисту. Розглянемо класи бронежилетів більш детально:

  • перший — зупиняють кулі 9 мм з пістолетів, зазвичай використовуються працівниками служб охорони та поліцією, легкі (до 2,5 кг);
  • другий —  можуть захистити від пострілів із мисливської рушниці, у військових операціях застосовуються рідко, важать 3–5 кг;
  • третій — здатні впоратися з кулями з АК-74 та АКМ, їхня вага складає від 6 до 9 кг;
  • четвертий — зупиняють патрони 7,62 мм з гвинтівок, чудово підходять для бойових умов, проте важчі — до 10 кг;
  • п’ятий — мають тверді бронепластини, що можуть захистити від куль із бронебійно-запалювальної зброї, важать від 11 до 20 кг;
  • шостий — найважчі бронежилети (понад 20 кг), які ефективно захищають навіть від пострілів зі снайперських гвинтівок, зазвичай використовуються під час коротких штурмів та спеціальних операцій.

Здавалося б, усе очевидно: потрібно вибирати середній клас захисту, адже постійно носити на собі броню, що важить 15–20 кг, просто неможливо. Але компанія ukrarmor здійснила справжню революцію: в асортименті бренду є бронежилети 6-го класу, які важать усього 6,2–8,2 кг.

Особливості бронежилетів від ukrarmor

Під час виробництва засобів індивідуального захисту бренд орієнтується на досвід західних колег. Це дозволяє реалізовувати в Україні найкращі світові практики за доступною ціною.

Для створення бронеплит використовуються кераміка (алюміній оксид) та балістична сталь Armox Advance. Усі вироби пройшли лабораторні випробування — разом із замовленням ви отримуєте копію експертного висновку.

Крім того, спорядження має системи швидкого скидання та анатомічну форму, а вага рівномірно розподіляється на м’язи спини та живота без додаткового навантаження на плечі. Завдяки цьому носіння броні буде не лише ефективним, але й комфортним.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті