Учбова платформа для спеціалістів з біологічної медицини

Медицина - це сфера, котра постійно розвивається. Розвивається й фармацевтика. Це сфера, що розробляє ліки, й медицина без неї не може працювати. Але сучасні медикаменти - це хімія, котра дуже активно діє, і цим рятує життя пацієнтів. Не всі люди готові лікуватися засобами, створеними з різноманітних хімічних речовин штучного походження. Деяки обирають натуральні препарати. Лікування такими засобами вивчає біологічна медицина. У цій сфері передбачені різноманітні курси для лікарів, котрі розробляє Українська академія біологічної медицини (УАБМ).

Знання, котрі отримає спеціаліст, коли почне підвищувати свою кваліфікацію в УАБМ

Підвищення кваліфікації - це те, через що має пройти кожний сумлінний фахівець. Даний процес ставить лікаря на крок вище, ніж він був раніше, та даже більші можливості для роботи в різних сферах медицини. Підвищення кваліфікації дає такі знання:

 • З біорегуляції. Біорегуляційний підхід - це дуже важливий метод в біологічній медицині, і він даже широкі можливості з лікування пацієнтів.
 • Про проблеми в медицині, котрі є на даний момент. Де є проблеми, там є й складності, з котрими медики потім зустрінуться. Треба до всього бути готовими.
 • Про сучасні препарати, котрі використовує біологічна медицина.

Тому кожному медику важливо підвищити свою кваліфікацію.

Напрямки, на які готує лікарів УАБМ

Українська академія біологічної медицини готує фахівців із різноманітних напрямків. Серед них є такі:

 • терапевти (спеціалісти широкого профілю);
 • сімейні лікарі;
 • дитячі лікарі;
 • ортопеди;
 • травматологи (завжди актуальний напрямок);
 • кардіологи (проблеми з серцем потребують негайного вирішення);
 • гастроентерологи;
 • інші спеціальності, котрих є багато.

Тому відвідувати курси підвищення кваліфікації є важливим процесом.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті