Цифровий гаманець Trustee Plus відзвітував про 200 000+ активних користувачів

  • Команда Trustee Plus повідомила про зростання користувацької бази до більш ніж 200 000 осіб.
  • Проєкт готується до нового етапу розвитку і масштабування.
  • Співзасновник компанії вважає, що Trustee утвердився як лідер Web3-індустрії в Україні.

Мобільним застосунком Trustee Plus користуються понад 200 000 осіб. Про це повідомила команда проєкту, вказавши на стрімке зростання аудиторії. Розробники вважають, що масштабування сервісу проходить успішно і компанія демонструє відмінні темпи розвитку.

Хоча додаток вийшов на ринок лише два роки тому, користувачі зустріли його появу максимально тепло. Trustee Plus заслужено зайняв своє місце в екосистемі фірми та запропонував клієнтам широкий спектр послуг:

  • зберігання, купівля та обмін криптоактивів;
  • відстеження змін на ринку;
  • виведення коштів безпосередньо на банківську карту;
  • платіжна криптокарта для розрахунку в зручній формі.

Не можна також забувати про відсутність комісії при виведенні гривні на картку, обміні стейблкоїнів, виконанні переказів та оплаті карткою Trustee Plus. Цей перелік функцій і послуг перетворює сервіс на універсальну платформу цифрових фінансів.

До речі, мобільний додаток регулярно привертає увагу Web3-експертів і ЗМІ. Відоме видання Incrypted схарактеризувало Trustee Plus як найкращу криптокарту на ринку цифрових активів. Велика кількість переваг, на думку редакції, робить цей сервіс беззаперечним лідером у своєму напрямку.

«Наша мета — надати користувачам зручну та безпечну платформу цифрових фінансів. Trustee Plus стирає межу між сектором традиційних фінансів і Web3-галуззю, роблячи використання криптосервісів простою і зрозумілою кожному справою», — зазначив генеральний директор Trustee Вадим Груша.

Завдяки появі мобільного додатка такі операції як, наприклад, купівля USD coin, дійсно стала пересічною подією в пару кліків. Достатньо пройти реєстрацію на платформі й за кілька хвилин користувач отримує доступ до всіх функцій Trustee Plus. Очевидно, що досягнення позначки у 200 000 клієнтів є лише проміжним етапом на шляху компанії до успіху. Якщо платформі вдасться утримати заданий темп, ми протягом відносно короткого проміжку часу можемо побачити експоненціальне зростання аудиторії Trustee Plus, вважають експерти.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті