Професійна косметика INSTYTUTUM в Україні

Усе, зроблене у Швейцарії, у нашій уяві небезпідставно асоціюється з якістю, надійністю та ефективністю. Преміальний бренд швейцарської косметики INSTYTUTUM не став винятком.

Найбільш точно продукцію бренду можна описати поняттям «космецевтика» — ці засоби зручно використовувати вдома, але водночас результат буде максимально наближений до ефекту професійного салонного догляду.

Косметика INSTYTUTUM може похвалитися досить високою концентрацією активних речовин — кислоти, ретинол, вітаміни C та А, пептиди тощо. Через це ми настійно рекомендуємо перед використанням проконсультуватися з косметологом та ретельно дотримуватись усіх правил застосування косметики.

Головні хіти бренду INSTYTUTUM у Лазерхауз Косметикс

Відмінним вибором навіть для легкого базового догляду стане зволожувальний крем INSTYTUTUM C-Illuminating 3d moisturizer. Цей засіб, що відмінно підходить як жінкам, так і чоловікам, чудово зволожить і наситить вашу шкіру. Крем відмінно справляється з запобіганням ранніх ознак в’янення шкіри, добре працює як засіб проти пігментних плям. З ним ваша шкіра засяє!

Ще одним хітом бренду є приголомшлива концентрована олія з ретинолом INSTYTUTUM Powerful RetinOil, яке допомагає боротися з акне та зморшками, і загалом покращує текстуру та тон шкіри.

Космецевтика INSTYTUTUM спрямована на такий результат, щоби ваше обличчя виглядало ідеально без грама декоративної косметики на ньому.

Головні хіти та нові швейцарської доглядової косметики ви можете купити в інтернет-магазині Лазерхауз Косметикс. На сайті працюють професійні косметологи, які завжди раді надати вам безкоштовну консультацію та допомогти з підбором засобів для догляду за шкірою обличчя та тіла.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті