Поручні для інвалідів - які придбати?

Люди, що мають обмежені можливості потребують додаткової підтримки. Адже для багатьох, навіть піднятись з унітаза може бути проблематично. Полегшити побут людям  з порушеннями опорно-рухового апарату допоможуть поручні для інвалідів. Наразі в спеціалізованих магазинах представлений широкий асортимент продукції, серед якої можна з легкістю підібрати аксесуар для людей різноманітних категорій. 

Які поручні можна придбати

Всі поручні для інвалідів можна умовно розділити на дві великі групи:

  • опорні – встановлюються на стінах або підлозі та використовуються для того, щоб сідати або підійматися, спираючись на них; частіше за все застосовуються в санвузлах та ліфтах;
  • направляючі – встановлюються на великих відкритих ділянках: на пандусах, сходах, у великих коридорах (особливо в комунальних установах та лікарнях); частіше за все використовуються інвалідами на візках, а також людьми з дуже поганим зором або його відсутністю.

Придбати усі різновиди можна в інтернет-магазині “TOROS-MARKET”. Там представлений широкий асортимент за приємними цінами. Але перш ніж купити пандус, варто впевнитись в його якості.

На що звернути увагу

Велике значення має матеріал виробу. Найкращий вибір – нержавіюча сталь. По-перше, вона достатньо міцна, щоб витримати серйозні навантаження. По-друге, стійка до негативних умов довкілля. І, нарешті, має не слизьку поверхню, що забезпечує міцний хват.  

Важливо і дотримання певних норм до самої конструкції поручня:

  • виріб повинен забезпечувати зручний хват у будь-якому місці;
  • діаметр труби складає від 30 до 50 мм, завдяки чому гарно обхоплюється рукою;
  • надійна фіксація обов’язкова.

У продажу можна знайти поручні для інвалідів різних форм та розмірів. Ці параметри обираються відповідно до того, де планується встановити конструкцію та наскільки зручно людині користуватись вибраним товаром. Істотних вимог не існує.

Купляйте якісні вироби та встановлюйте їх всюди, де потрібно. Забезпечте людину з інвалідністю комфортним і безпечним життям.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті