Найважливіші факти про автоцивілку – переваги та особливості

Сучасний розвиток автомобілів призвів до того, що страхування автомобіля стало обов'язковим. Поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності - таке юридичне визначення даного роду страховки. Ще його називають автоцивілкою. Наразі при різноманітних ДТП все вирішує як раз автоцивілка купити онлайн можна на спеціальних сайтах.

Особливості класичної автоцивілки

Наразі окрім ризиків ДТП (котрі нікуди не поділися) ще додалася війна. А тому страхування машини стало дуже серйозним питанням. При оформленні даного виду послуги варто враховувати деякі особливості:

  • Тип транспорту. Ціна автоцивілки на легковий автомобіль, вантажівку та мікроавтобус буде різна.
  • На об'єм двигуна також варто звертати увагу. Від того залежить ціна послуги. Чим більший об'єм - тим дорожче вийде.
  • Населений пункт впливає на страховку аналогічно. У невеликому місті чи селі трафік найчастіше невисокий, а тому там менше ризиків різноманітних ДТП. А звідси й нижча ціна на страхування, ніж у великому місті.
  • Вік власника транспортного засобу. Чим нижче вік - тим вище ціна, адже вважається, що у молодих водіїв менше досвіду, а тому й ризик потрапити в ДТП в них вищій.
  • Франшиза. Франшизою вважається та сума коштів, котру у разі ДТП винуватець матиме виплатити іншому учаснику чи учасникам. Багато страхових компаній дозволяють оформити так звану нульову франшизу. Послуга подібна вартуватиме більше, ніж якийсь інший варіант автоцивілки.

Це основні особливості оформлення автомобільного страхування, на які варто звертати увагу при оформленні відповідної послуги.

Переваги оформлення автоцивілки онлайн

Оформлення страхування на транспортний засіб має велику кількість переваг. До них відносять такі:

  • Страхування позбавляє великої кількості проблем під час різноманітних ДТП тощо.
  • Оформлюється подібного роду автоцивілка дуже швидко та не займає багато часу в автовласника.
  • Користуватися автовласникові страховкою буде також набагато простіше. Він зможе показати її дуже легко всім тим, хто цього вимагатиме.
  • Кожен документ є унікальним, має свій номер, а також інші певні коди, а тому підробити його буде дуже важко.
  • Деякі страхові компанії також пропонують автовласникам різноманітні додаткові послуги.

Таким чином, оформлення автоцивілки - це можливість позбутися багатьох проблем та отримати певний захист.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті