Міфи та реальність про мікропозики

Мікропозики сьогодні стали дуже популярними з різних причин. І перша – це можливість вирішити свої фінансові питання тут і зараз. Оформити заявку можна онлайн і одразу отримати гроші на картку – це зручно, коли кошти потрібні терміново.

Але все ж таки кредит онлайн на карту оповитий деякими міфами і забобонами, які варто розвіяти. Адже це швидка та надійна можливість отримати кошти та вирішити термінові проблеми, як, наприклад, ремонт машини, купівля речей дитині чи лікування близької людини.

Мікропозики: популярні міфи

Позика - це не повноцінний кредит, тому що доступні зовсім невеликі суми, яких не вистачить на купівлю нерухомості або нової машини. Але завдяки цим засобам можна зробити ремонт, купити побутову техніку або сплатити за навчання.

Є безліч міфів, які варто знати:

  1. Відсоток за кредитом дуже високий, такі компанії дурять людей. Справді, деякі компанії пропонують високі відсоткові ставки, але це пов'язано лише з певними ризиками, оскільки позика видається без довідки про доходи, без поручителя та застави. Але конкуренція сьогодні значно знижує ці показники – оформляючи мікропозику у компанії «Просто Кредит», вам будуть надані вигідні умови;
  2. Мікрозайм - це пастка, з якої дуже складно вибратися. Насправді, для більшості людей це можливість вирішити невідкладну ситуацію, коли потрібна невелика сума грошей. Але важливо підходити до такого кредитування максимально відповідально – розподіляти свої фінанси таким чином, щоби можна було своєчасно виплачувати борги;
  3. МФО – це недобросовісні компанії. Насправді довіряти варто лише надійним і перевіреним часом організаціям, які цінують кожного клієнта, пропонують вигідні умови, а також пропонують різні виходи із ситуації, якщо клієнт з якоїсь причини не може своєчасно виплачувати борг за кредитом. Просто Кредит – це компанія з великим досвідом, різноманітністю послуг та індивідуальним підходом до кожного користувача.

Щоб взяти кредит у МФО, вам достатньо зайти на сайт компанії, заповнити анкету та залишити заявку. Послуга доступна всім повнолітнім громадянам України. Сервіс працює цілодобово, що дуже зручно - навіть якщо в нічний час у вас виникне проблема з фінансами, ви можете відразу оформити мікропозику і за лічені хвилини отримати кошти на свою картку.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті