Купівля меблів в інтернет-магазині: чи варто це робити

Чимало товарів в інтернеті вдається придбати за значно доступнішою ціною. На це є чимало причин: менше персоналу, не треба утримувати фізичний магазин, ширші можливості оформлення замовлення – це вдасться робити цілодобово. Меблі – товар, який зазвичай хочуть побачити наживо: оцінити розмір кухонного гарнітура, посидіти на дивані, відчути, наскільки зручно виїжджають ящики тощо. Тому сьогодні розберемося, чи варто купувати такий вид товару в інтернеті.

Переваги купівлі меблів в інтернеті

Онлайн-магазини – це гарантовано значно більший асортимент та чимало різноманітних акцій, які роблять купівлю ще вигіднішою. Основні переваги:

  • великий каталог. Містить різноманітні категорії – від диванів до приліжкових тумб. Наприклад, меблевий магазин https://welovemebel.com.ua/ua/ пропонує спальні, столи та стільці, матраци та чимало інших груп товарів;
  • можливість покупки в будь-який момент. Вдасться спокійно розглянути характеристики, фото, габарити, зробити це в зручний час, навіть вночі. Зазвичай магазини пропонують досить детальні описи та всі необхідні для клієнта характеристики;
  • мінімізація контактів. Чимало людей надають перевагу саме інтернет-шопінгу через те, що не дуже люблять спілкуватись наживо. Онлайн здійснити покупку значно простіше, зазвичай всю необхідну інформацію вдається отримати з картки товару.

Оскільки для вибору меблів потрібно розуміти, що, власне, вам пропонують, інтернет-магазини надають максимально детальні фото та описи, у тому числі заміри, навіть вигляд в інтер’єрі.

Що може піти не так при купівлі меблів в інтернеті

Звичайно, не все так безхмарно, тому варто розуміти, з якими неприємностями можна зіткнутись. Зауважимо, що це зовсім не обов’язково, і зазвичай купівля дійсно проста та зручна. 

Отже, перша складність – неможливість побачити чи «відчути» меблі. Тут рішення дуже просте – шукайте магазин, який має не лише онлайн-представництво, а ще й фізичний виставковий зал. Якщо такого немає, домовляйтесь про огляд перед розрахунком, якщо з приводу якогось параметра є сумніви.

Другий момент – доставка меблів зазвичай досить дорога. Є 2 варіанти – магазин власним транспортом доставляє замовлення, можна також домовитись про підняття на поверх та збірку. Вартість залежатиме від типу меблів та їхніх габаритів. Інше рішення – транспортні компанії.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті