Купівля меблів в інтернет-магазині: чи варто це робити

Чимало товарів в інтернеті вдається придбати за значно доступнішою ціною. На це є чимало причин: менше персоналу, не треба утримувати фізичний магазин, ширші можливості оформлення замовлення – це вдасться робити цілодобово. Меблі – товар, який зазвичай хочуть побачити наживо: оцінити розмір кухонного гарнітура, посидіти на дивані, відчути, наскільки зручно виїжджають ящики тощо. Тому сьогодні розберемося, чи варто купувати такий вид товару в інтернеті.

Переваги купівлі меблів в інтернеті

Онлайн-магазини – це гарантовано значно більший асортимент та чимало різноманітних акцій, які роблять купівлю ще вигіднішою. Основні переваги:

  • великий каталог. Містить різноманітні категорії – від диванів до приліжкових тумб. Наприклад, меблевий магазин https://welovemebel.com.ua/ua/ пропонує спальні, столи та стільці, матраци та чимало інших груп товарів;
  • можливість покупки в будь-який момент. Вдасться спокійно розглянути характеристики, фото, габарити, зробити це в зручний час, навіть вночі. Зазвичай магазини пропонують досить детальні описи та всі необхідні для клієнта характеристики;
  • мінімізація контактів. Чимало людей надають перевагу саме інтернет-шопінгу через те, що не дуже люблять спілкуватись наживо. Онлайн здійснити покупку значно простіше, зазвичай всю необхідну інформацію вдається отримати з картки товару.

Оскільки для вибору меблів потрібно розуміти, що, власне, вам пропонують, інтернет-магазини надають максимально детальні фото та описи, у тому числі заміри, навіть вигляд в інтер’єрі.

Що може піти не так при купівлі меблів в інтернеті

Звичайно, не все так безхмарно, тому варто розуміти, з якими неприємностями можна зіткнутись. Зауважимо, що це зовсім не обов’язково, і зазвичай купівля дійсно проста та зручна. 

Отже, перша складність – неможливість побачити чи «відчути» меблі. Тут рішення дуже просте – шукайте магазин, який має не лише онлайн-представництво, а ще й фізичний виставковий зал. Якщо такого немає, домовляйтесь про огляд перед розрахунком, якщо з приводу якогось параметра є сумніви.

Другий момент – доставка меблів зазвичай досить дорога. Є 2 варіанти – магазин власним транспортом доставляє замовлення, можна також домовитись про підняття на поверх та збірку. Вартість залежатиме від типу меблів та їхніх габаритів. Інше рішення – транспортні компанії.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті