iPhone 14 Pro бу в BigMag - найкращий вибір для вимогливих користувачів

iPhone 14 Pro не потребує представлення, оскільки цей флагман від Apple став хітом у 2022-2023 році, і досі залишається популярним та актуальним смартфоном. У плані продуктивності він продовжує перевершувати смартфони середнього класу від інших виробників. Його потужний чіп A16 Bionic легко справляється з вимогливими завданнями та сучасними іграми. 

Традиційно для серії професійних смартфонів Apple, гаджет має передову камеру, що забезпечує дійсно професійну якість зйомки. Перераховувати решту плюсів можна довго, проте вартість нового iPhone 14 Pro, який все ще можна знайти новим у магазині, робить його недоступним для багатьох користувачів.

Проте в даний час можна придбати вживаний смартфон за дуже привабливою ціною. Це дозволяє отримати топовий смартфон Apple, навіть якщо ваші фінансові можливості обмежені. Однак важливо вибрати надійного продавця. Вигідним і перевіреним рішенням є покупка iPhone 14 Pro бу в магазині BigMag https://bigmag.ua/ua/sub-apple-bu/iphone-14-pro-b-u/, де надається гарантія, також є можливість оформити розстрочку.

Переваги iPhone 14 Pro бу

Багато користувачів можуть виявитися перед вибором - купити iPhone 14 Pro бу або віддати перевагу новому смартфону Андроїд. Слід враховувати, що цей iPhone відноситься до преміум-сегменту, тобто до вищого класу гаджетів. Зокрема, він має такі переваги:

  • продуктивність - процесор A16 Bionic за своїми можливостями перевершує більшість сучасних чіпів, які встановлюють в Android смартфони;
  • передові опції - в iPhone 14 Pro містить ряд фірмових технологій Apple, таких як Face ID, True Tone, визначення аварій, "Кінематографічний" режим зйомки та багато іншого;
  • сучасний дизайн - металевий корпус, а також новий виріз камери надають пристрою сучасного вигляду, але в класичному стилі Apple;
  • високоякісна камера - містить оптичну стабілізацію зі зсувом матриці, об'єктив телефото, а також низку технологій, що забезпечують недосяжну для багатьох сучасних смартфонів якість зйомки;
  • тривала підтримка iOS - фірмова операційна система регулярно оновлюється, забезпечує стабільну роботу і безпеку.

Якщо вас також цікавить фінансова сторона питання, то тим більше варто зробити вибір на користь бу iPhone 14 Pro, так як у нього висока залишкова вартість.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті